Daily Archives: Листопад 14, 2017

Влада на зв’язку

Облаштувати пішохідні доріжки та аптечний кіоск. З такими проханнями до заступника міського голови Анатолія Нестерука звернулись хмельничани у ході прямої телефонної лінії. Також запитували про подачу тепла в квартири.

«Безпечний перехід»

Поліцейські нагадали школярам, як переходити дорогу. У рамках тижня безпеки руху патрульні провели акцію «Безпечний перехід». Інформували учнів дорогою до школи поблизу однієї із зебр на Проспекті миру. Теорію одразу підкріпили і практикою.

Кошти на утеплення шкіл та дитячих садочків

У 2018 році 3 школи матимуть оновленні спортивні зали, ще у трьох збудують спортивні майданчики зі штучним покриттям. Це основні плани Департаменту освіти і науки на наступний навчальний рік. На втілення усіх задумів та для проведення поточних ремонтів, освітянам потрібно 40 мільйонів гривень.

Музей майбутнього

За п’ять років у Хмельницькому з’явиться музей майбутнього. З інтерактивними експозиціями та сучасними технологіями заклад культури має стати родзинкою міста. На це міська влада готова виділи 26 мільйонів гривень. Кошти будуть освоювати поступово. Наразі підрядники почали будівельні роботи.

Онлайн-тренажер

На сайті Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України з’явився онлайн-тренажер зі знання правил дорожнього руху. Його розробили, аби майбутні водії краще орієнтувались в екзаменаційних білетах та на автошляхах. Всього для городян підготували 2 тисячі питань.