Daily Archives: Листопад 15, 2017

Сміттєзвалище незабаром дегазують

На хмельницькому сміттєзвалищі встановили біогазову установку. Вона спалюватиме газ, який добуватимуть із надер полігону побутових відходів. Потім енергію сміття будуть перетворювати на електрику.

Шкільний благодійний ярмарок

У ліцеї №17 відбувся третій, щорічний, благодійний ярмарок. За символічну плату, пригощали усіх охочих домашньою випічкою та солодкими напоями. Вилучені кошти підуть на закупівлю ліків для учасників АТО.

Нові здобутки

Хмельничанин Ярослав Сабар підкрив чемпіонат Світу з кікбоксингу та повернувся додому із бронзою. На змаганнях спортсмен боровся в новій ваговій категорії та провів три поєдинки. Там же отримав звання майстра спорту України міжнародного класу.

«Смерть» переведе через дорогу

Переводити хмельничан через дорогу доручили смерті. В такий спосіб патрульні вирішили достукатись до екстрималів, які бігають повз машин під час їх руху. Акцію «На крок ближче до смерті» підтримали громадські організації та студенти. Власне останні і переодягнулись в моторошний костюм. Як реагували на появу смерті

Поради психолога Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк

Конфлікти на роботі, у школі та загалом, так би мовити, у зовнішньому середовищі трапляються чи не щодня.  Дуже часто навіть невеличка сварка у тролейбусі, або ж магазині може зіпсувати настрій на весь день. Як цьому зарадати – можна дізнатися послухавши  ефір