Daily Archives: Листопад 16, 2017

Професійне свято

16 листопада працівники телебачення, радіо та зв’язку відзначають своє професійне свято. Його започаткували у 1994-му році. Дату обрали відповідно до річниці ефіру першої програми українського радіо. Її транслювали з Харкова у 1924-му році. З нагоди професійного свята, керівництво міста відзначило грамотами та подарунками кращих з

Ремонт будинку культури триває

Його взялися капітально реставрувати вперше за останнє сторіччя. На це в міському бюджеті передбачили майже 3 мільйони гривень. У проекті ремонту передбачено відновлення фасаду будинку та добудову нових гурткових приміщень.

Палацу творчості для дітей та юнацтва – 80 років

Палацу творчості для дітей та юнацтва 80 років. З нагоди ювілею вихованці палацу підготували святкову театралізовану концертну програму, на яку запросили керівників міста, освітян та ветеранів позашкільного навчального закладу.

Звіт депутата Віталія Коліщака

Капітально відремонтовані прибудинкові території, дахи, нові пішохідні доріжки. Таких змін за рік, що минає зазнав округ депутата міської ради Віталія Коліщака. Днями він відзвітував про зроблене пере виборцями.

«Тарноруда. Під знаком Білої троянди…»

Краєзнавчий альбом «Тарноруда. Під знаком Білої троянди» презентували у центральній міській бібліотеці. Мовою  професійних світлин та коротких влучних текстових описів він розповідає про одне із сіл Волочиського району, що поправу можна назвати музеєм під відкритим небом.

«Крок на зустріч»

Цими вихідними хмельничан запрошують на безкоштовні семінари з доказової медицини. Про вакцинацію, захворювання шкіри та інші проблеми розповідатимуть місцеві фахівці та спеціалісти Міністерства охорони здоров’я.