Daily Archives: Листопад 20, 2017

Ювілейна виставка подружжя Мазурів

У виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відкрили чергову мистецьку виставку. Автори творів, відомі не лише у Хмельницькому, а й в Україні, це Людмила та Микола Мазури.

Хто в домі господар? Частина 1 Сусідська байдужість

Багатоквартирний будинок  – це спільна власність усіх його мешканців. Тобто і за під’їзди, і за горища, і за прибудинкову територію несете відповідальність Ви та Ваші сусіди. Чи вміють хмельничани дбати про майно. Як карають порушників і чим заохочують активістів.

Нова заїзна кишеня

У Хмельницькому взялись облаштовувати ще одну заїзну кишеню. Розширення дороги необхідне відповідно до нової транспортної мережі. Додаткового місця для зупинки, зокрема, потребує великогабаритний транспорт.

День Гідності та Свободи

Напередодні дня Гідності та Свободи в Обласній бібліотеці для юнацтва провели тематичний захід. На нього запросили учасників Майдану та школярів. За словами організаторів, такі зустрічі проводять часто, позаяк саме вони найбільше пробуджують свідомість молоді.

Важливість вакцинації

Відповідно до календаря профілактичних щеплень, в Україні вакцинують дітей від 10 інфекційних захворювань. Саме імунізація залишається головним профілактичним заходом. Та багато батьків сприймають вакцинацію як надто небезпечний метод втручання в організм дитини. Аби привернути увагу громадськості до імунізації, 18 листопада, у дитячій поліклініці пройшов семінар.