Daily Archives: Листопад 21, 2017

День Гідності та Свободи

Дата, що змінила хід новітньої історії України. 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи. Хмельничан особливий день згуртував поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Хто в домі господар? Частина 2 Добрі ґазди

Ошатні двори та чисті під’їзди і все зроблене руками самих мешканців. Ми продовжуємо серію сюжетів з циклу «Хто в домі господар?» Сьогодні розкажемо про тих, хто вміє цінувати та примножувати.

Патріотичний флеш-моб

У День Гідності та Свободи хмельницькі школярі влаштували патріотичний флеш-моб. Біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, учні на кілька хвилин повернулися у часи трьох революцій, які відбулися в Україні за останніх 27 років. Це революція на Граніті, Помаранчева та Революція Гідності.

Обличчя Хмельницького

У 2018 р. Хмельницькому придбають обличчя. Міські очільники спільно з представниками бізнесу, туристичної сфери, веб-дизайнерами, піар-менеджерами та громадськістю почали обговорювати майбутній бренд нашого обласного центру. Основні вимоги до символу-орієнтація на стратегію розвитку Хмельницького, його особливості та інвесторів.

Кращий за професією

Минулого тижня учні вищого професійного училища №11 та випускники шкіл, відвідали найуспішніші автотранспортні підприємства міста. Такі екскурсії в обласному центрі провели з метою популяризації робітничих професій, зокрема слюсар з ремонту автомобілів. Аби детальніше розказати та наочно показати особливість та необхідність цієї професії, на базі училища