Daily Archives: Листопад 22, 2017

Хто в домі господар? Частина 3 Плюси та мінуси ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – форма управління багатоповерхівками, яка набирає все більшої популярності. Ті хто уже створив ОСББ переконують відчули переваги. Втім і проблем в таких об’єднань вистачає. І це стосується не лише старих будинків, а й новобудов. Третя чатина нашої серії «Хто в домі

Міні-гранти для школярів

Хмельницькі школярі мають нагоду поборотися за кошти для реалізації цікавих ідей та проектів.  Громадська організація «Молодіжний клуб розвитку» започаткувала конкурс міні-грантів. До участі у ньому запрошують учнів всіх загальноосвітніх закладів міста.

Підсумки тижня безпеки

Хмельничани найчастіше порушують правила переходу дороги та нехтують технічним станом автівок. Останнім грішать переважно перевізники. Їх, а також інших водіїв та пішоходів, взяли під приціл в рамках тижня безпеки дорожньо-транспортного руху. Днями підсумували результати профілактичної роботи.

Харчування в ДНЗ здорожчає

З нового року здорожчає вартість харчування у дитячих садочках та загальноосвітніх школах. Керівники навчальних закладів переконують, сьогоднішня вартість одного обіду вкрай низька. До прикладу трьохразове харчування у дошкільному навчальному закладі коштує 17 гривень на день. У Департаменті освіти і науки запланували цю суму збільшити на

Нове покоління студентського самоврядування

На зміну одному поколінню завжди приходить інше. У студентській раді Хмельницького Національного Університету незабаром відбудуться вибори до складу та на керівні посади студентської ради. Напередодні діючі представники самоврядування прозвітували перед студентами про роботу.

Життя на нулі …

У Хмельницькому з нагоди Дня Гідності та Свободи відкрили фотовиставку «Життя на нулі». Це частина мистецького проекту, що ввібрав у себе творчість, народжену в окопах. Автор фотовиставки Юрій Величко прагнув зберегти повсякденне життя героїв, їхні відверті та глибокі сюжети.

Вкотре згадати початок Революції гідності

Відзначення дня Гідності та Свободи у Хмельницькому закінчилося переглядом документальної кінострічки «Сильніше ніж зброя». Майже півторагодинний фільм, з часів Євромайдану і до війни на Сході країни, транслювали у кінотеатрі імені Тараса Шевченка.