Місячний архів: Грудень 2017

Подарунки для дітей з дитячих будинків

Новорічні подарунки почали отримували вихованці ще одного місцевого дитячого будинку. Цього разу хлопців та дівчат запросили покататись на водних гірках та батутах. Веселощам посприяли благодійники. Аби подарувати дітям гарний настрій, вони втілили відповідний проект на спеціальному сайті.

Стратегія соціального розвитку

Молоді – українські виші. Працівникам – робота на місцях, а не закордоном. Збереження соціального потенціалу – це один із пріоритетів стратегії соціального розвитку. Представники української партнерської платформи приїхали до Хмельницького на запрошення Благодійного Фонду «Карітас». Координатори поділилися своїми напрацюваннями у сфері соціального розвитку.

Особливі подарунки

Новорічні подарунки у вигляді розваг отримали хмельницькі дітлахи, які виховуються в дитячих будинках. Майже 50 хлопчиків та дівчаток отримали можливість порозважатись в одному з дитячих центрів завдяки проекту ««ПОЛіС». Його організував «Молодіжний клуб розвитку» разом із поліцейськими.

Квартири для комунальників

Семеро працівників КП«Хмельницьктеплокомуненерго» під Новий рік отримали довгоочікувані квартири. Ключі від нових квадратних метрів комунальникам вручив міський голова Олександр Симчишин.

Засідання виконкому

15 тренерів, вихованці яких мають значні спортивні досягнення, у 2018 році отримуватимуть премію міського голови. Подібну фінансову підтримку хмельницькі тренери матимуть вперше. Раніше матеріальне заохочення надавали лише кращим спортсменам у вигляді стипендій.

Евакуація: підвалам воду і світло

У Хмельницькому засідала комісія з питань евакуації. Обговорили стан справ із місцями для прихистку городян у разі надзвичайної події. Зокрема, у місті сховатися можна у підвалах майже 750 будинків. Контроль за дотриманням чистоти поклали на керівників управляючих муніципальних компаній, колишніх ЖЕКів.

В гості до Святого Миколая

Святий Миколай ще в Хмельницькому. За один вечір в своїй гостині він приймає щонайменше сто хлопчиків та дівчаток. До сивобородого дідуся дітлахи йдуть з віршиками та молитвою. Виходять з подарунками.

Хмельницький з бюджетом-2018

Хмельницький з бюджетом – 2018. Головний фінансовий документ міста ухвалили на останній в цьому році сесії міської ради. Окрім бюджету депутати затвердили та внесли зміни до кількох міських програм.