Daily Archives: Грудень 1, 2017

Зустріч з корейцями

Керівництво Хмельницького зустрілося з представниками філіалу Міжнародного інституту розвитку інтелекту в Україні. Представники закладу приїхали запропонувати хмельничанам новий підхід до виховання інтелектуальної молоді.

Урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

950 хмельничан отримали продуктові набори від міської ради з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Традиційно, у ході урочистостей, міський голова Олександр Симчишин відзначив грамотами та подяками меценатів та голів громадських організацій.

Зустріч депутата з виборцями

Депутат міської ради Анатолій Собко зустрівся із виборцями аби відзвітувати про роботу у поточному році. За словами міського обранця, 90% звернень громадян уже виконані, решту пообіцяв задовольнити до кінця року. У свою чергу, користуючись нагодою, городяни вкотре зверталися до депутата із наболілими питаннями.

За повірку платитимемо окремо

Із тарифу на холодне та гаряче водопостачання прибрали нарахування за повірку лічильників. Відтепер потрібно буде окремо сплачувати за цю послугу. Для цього хмельничанам видаватимуть рахунок. І вже після оплати у банку їх знову чекають на комунальних підприємствах.

Відзначили волонтерів

За рішенням ООН 5 грудня в усьому світі відзначається День волонтера. На Хмельниччині волонтерський рух започаткували 20 років тому. З цієї нагоди подоляни, які не втомлюються допомагати іншим, зібралися аби відзначити грамотами та подарунками кращих з кращих своїх колег.