Daily Archives: Грудень 7, 2017

День працівників органів місцевого самоврядування

7 грудня своє професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування. Традиційно у цей день, кращих з кращих депутатів, посадовців та державних службовців, керівництво міста відзначає грамотами та подарунками.

За святом в ліс

Скупий та ще й не добросовісний платить в чотири рази більше. Хмельницькі лісники розповіли, який штраф чекає на мисливців за новорічним настроєм, які незаконно вирубують ялинки. Зауважують: аби зелені красуні таки тішили око городян, насадили спеціальні плантації. Деревця з неї можна отримати, придбавши лісову картку.

Аби не ходили до вітру…

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» за бюджетні гривні закупило біотуалети. На постійній основі їх встановлювати у місті не будуть. Побачити вбиральні можна буде лишень під час проведення масових заходів. Пластикові клозети оснащені рукомийником, тримачем рулону туалетного паперу, також є, так звана, витяжка. Новеньких «нужників» – 10. Тож

«Практики АРТистичні»

В Обласному художньому музеї стартували «Практики АРТистичні». Відповідний проект передбачає вечірні рисунки-тобто колективні заняття для всіх прихильників художнього мистецтва. Два рази на тиждень хмельничанам пропонують взятись за пензля на показати власне творче бачення.

Поради психолога – Покарання

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк. Тема розмови виховання дітей, а саме покарання. Часто дорослі вдаються до фізичних методів втихомирення непосид. Який негатив для подальшого життя несе саме такий виховний процес поговоримо впродовж ефіру.

Поради психолога – Насилля в сім’ї

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк. Сьогодні нашу розмову ми присвятемо болючій темі про яку багато хто боїться говорити  – насилля в сім’ї.  Війна у домашніх умовах, здавалося б із найріднішими. Чому вона виникає і як її

З Майдану – до музею

Портретну галерею Героїв Небесної Сотні передали до музею історії міста Хмельницького. Нагадаємо, раніше світлини були розміщені довкола монументу «Віра. Надія. Любов», що на Майдані.

Дільничні у дії

Щодня до дільничних надходить з десяток заяв від хмельничан. Найчастіше городяни скаржаться, що стали жертвами домашнього насилля. Також – є свідками вигулу тварин без повідка та намордника. Чимало нарікань на порушників тиші у вечірній та нічний час. Дільничні офіцери навідуються додому як до скаржників, так