Daily Archives: Грудень 11, 2017

«Влада і громада» – гість студії, Роман Дмитрович Миколаїв.

У січні 2018-го року, запрацює новозбудований дитячий садочок у мікрорайоні Дальні Гречани. Можливо, з початком нового навчального року, свої двері відкриє для перших учнів і новий навчально-виховний комплекс у мікрорайоні Озерна. І поки частину шкіл у місті лише зводять, ті що сьогодні працюють намагаються оновлювати

«Теплокомуненерго» в он-лайн

«Хмельницьктеплокомуненерго» вже місяць як тестує он-лайн довідку «Особистий кабінет». За цей час не виходячи з дому, або ж на робочому місці, тут зареєструвалося дві тисячі споживачів. До слова, саме на їх звернення комунальне підприємство і «запустило» довідкову послугу.

Кубок Плоскирова

9 грудня у Спортивно-культурному центрі «Плоскирів» відбулись змагання з військово-спортивного багатоборства. За кубок Плоскирова змагалися збірні команди з Хмельницького та Деражні. Окрім командної нагороди, учасники отримали також медалі та грамоти за особисті досягнення.

Мисливці на браконьєрів

Чи то мешканці нашої області про Новорічний стіл піклуються, чи власний азарт задовольняють, але за останній місяць хмельницькі лісники впіймали 5 браконьєрів. Розмір штрафу за вбитого зайця 8 тисяч гривень, кабана – 60 тис. грн.

Запрацював кіно-клуб

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоди переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці.

Купуй Хмельницьке

Керівництво міста закликає хмельничан підтримувати вітчизняного виробника. Для того аби містян ближче познайомити з хмельницькою продукцією, у Трогово-промисловій палаті пройшла виставка-ярмарок під назвою «Купуй Хмельницьке».

Насмітив? Отримаєш «лист щастя»

Екологи взялися за городян, які вперто не бажають кидати непотріб до баків. Поблизу сміттєвих майданчиків комунальники встановлюють камери відеоспостереження. Одна з них – на розі вулиць Пересипкіна та провулку Козацького. В режимі он-лайн слідкують за порушниками благоустрою, виписують протоколи та надсилають їх поштою. Таких «листів