Daily Archives: Грудень 12, 2017

Звіт депутата І. Мельничука

19 грудня 2017 року в приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді, вул. Курчатова, 1Б, відбудеться звіт депутата міської ради Ігоря Мельничука перед виборцями округу №16. Початок о 18:00.

«Знак якості» від патрульних

На автівках хмельничан з’явились наліпки з надписами «Я класний водій», «Я надійний водій», «Не використовуй мобільний телефон за кермом», «Користуйся паском безпеки». Символічні надписи роздають патрульні.

Із батьками працюватимуть соцслужби

34 звернення щодо випадків можливого насилля над дітьми у Хмельницькому надійшло відповідним інстанціям впродовж цього року. Підтвердились далеко не усі. За словами соціальних працівників, найчастіше однино з батьків просто використовує дітей, аби «насолити» другій половині. Тож і вдається до наклепів щодо насилля над чадом. Випадки

Пошук обличчя для Хмельницького

Пошук обличчя для Хмельницького розпочався. 12 грудня стартував конкурс на кращий бренд обласного центру. Стати розробником майбутнього обличчя міста можу будь-хто. Головна умова бренду-аби він відображав філософію та особливості обласного центру.

Віч-на-віч Гість: Світлана Свідерська.

Віч-на-віч Гість: речник міського відділу поліції Світлана Свідерська. Сьогодні будемо говорити про те, як убезпечити себе від шахраїв. Адже з розвитком Всесвітньої мережі неабиякої популярності набрало Інтернет-шахрайство. Однак і інші види не втрачають популярності.