Daily Archives: Грудень 20, 2017

До 10-річчя – нові квадратні метри

На базі Центру комплексної реабілітації «Родинний затишок» запрацювало відділення цілодобового догляду. Його розташували у відремонтованому приміщенні, що на другому поверсі закладу. Тут вісім кімнат для ночівлі, простора актова зала, кабінети для масажу та відпочинку. Також – тренажерна. З міського бюджету на ремонт виділили 750 тисяч

Операція «Ліквідація снігу»

На боротьбу зі снігом вийшло майже чотири сотні двірників. Допомагають розчищати їм замети трактори із щітками. Міські автошляхи посипають піщано-соляною сумішшю, у центрі випробували – соляний розчин. Звільняти від снігу дороги розпочнуть, коли висота опадів буде більше п’яти сантиметрів. Найпершими посипають магістральні дороги та ті

Скільки коштує свято?

Новорічна ялинка вдома-традиція чи розкіш? На святковому ярмарку на повну торгують ялинковими прикрасами й гірляндами. Не відстають і продавці самих деревець. За їх словами, ціни на ялинки від минулого року не виросли.

Річниця загибелі В. Вайсера

20 грудня 1943 року у бою за станцію Чоповиці, що на Житомирщині загинув хмельницький військовослужбовець Володимир Вайсер. У серпні 1944 чоловік посмертно отримав звання Герой Радянського Союзу. Історію життя та подвигів у річницю загибелі, розповідали учням позашкільного навчально-виховного комбінату.

Різдвяний ярмарок

Цього річ ятки з прикрасами на ялинку, різними сувенірами, солодощами і гарячими напоями знаходяться біля головної ялинки міста, поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка.