Daily Archives: Грудень 27, 2017

Хмельницький з бюджетом-2018

Хмельницький з бюджетом – 2018. Головний фінансовий документ міста ухвалили на останній в цьому році сесії міської ради. Окрім бюджету депутати затвердили та внесли зміни до кількох міських програм.

Квартиру – під нагляд

Квартирні крадії продовжують полювати на майно хмельничан. Коли немає господарів, до їх домівок навідуються щодня. Від початку року правоохоронці вже зафіксували майже чотири сотні таких злочинів. Активнішими стають з настанням новорічно-різдвяних свят, попереджають поліціянти.

Лялькова вистава у храмі

У римо-католицькому храмі Христа Царя Всесвіту маленькі прихожани презентували різдвяну лялькову виставу. Театралізована постановка про народження Ісуса мала сучасну підтему – війна в Україні. Виставу переглянуло понад пів сотні хмельничан.

Дід Мороз вже тут

Дід Мороз вже почав робити приємні сюрпризи хмельницькій малечі. Одними з перших подарунки отримали діти з інвалідністю. Для хлопчиків та дівчаток організували святковий захід-з піснями, танцями та конкурсами.

Будьте здорові – гість: Тетяна Артьомова

Коли сіль приносить користь. Вже 11-ть років на базі Хмельницької міської дитячої лікарні працює штучна «соляна печера». Сюди оздоровитися безкоштовно приходять діти зі стаціонару, так і за направленням спеціаліста. Кому рекомендують стати відвідувачем «соляної печери», а в якому стані до оздоровчої кімнати – зась. Про