Місячний архів: Січень 2018

Сесія міської ради

У депутатському складі Хмельницької міської ради зміни. Місце міського обранця Олександра Білика, який на попередньому сесійному засіданні склав повноваження, зайняв головний лікар Хмельницького обласного онкологічного диспансеру В’ячеслав Мороз.

На банк зазіхнули

У Хмельницькому невідомий підпалив вхід до фінансової установи, що на Подільській. Відомо тільки те, що чоловік був один. Його розшукує поліція. Наразі правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Сама ж фінустанова суттєво не постраждала.  

Кір. 5 випадків підтверджено

В міській інфекційній лікарні перебуває 15 чоловік із підозрою на кір. Це хмельничани та жителі з районів. У них висока температура, висипка та кон’юктивіт. Клінічно – все вказує на кір, кажуть інфекціоністи. Та чи так насправді, покажуть результати аналізів.

Звіт юстиції

Для Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області 2017 був роком звершень. Про це фахівці повідомили під час звіту. Говорили про нові сервіси, просвітницькі проекти та стягнення заборгованих коштів. Зокрема, розповіли про так звану «дошку ганьби».

Віртуальна мандрівка містом

3D-окуляри та 200 небесних та наземних панорам. Хмельничанам та гостям міста пропонують іншим поглядом  подивитися на обласний центр. У рамках громадських ініціатив громадська організація «Сучасна Україна» реалізувала проекти «3D-путівник по Проскурову» та «Небесний Проскурів». Він дав можливість створити віртуальну картину Хмельницького.

Протидія насильству у сім’ї

Як вберегти дітей від насильства у сім’ї радилися соціальні працівники, освітяни, правоохоронці. Ініціювали проведення заходу представники місцького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Головну увагу під час зустрічі акцентували на законодавчих змінах, якими у тому числі передбачена і кримінальна відповідальність за насильницькі дії.

Хмельничани боржники

107 мільйонів. Саме таку суму не сплатили хмельничани за спожитий природній газ. Це майже половина заборгованості всієї області. В «Хмельницькгазі» зауважують: вчасно за спожите блакитне паливо розраховуються лише 43% абонентів.

Хмельничани долучилися до Вікімарафону

У міській центральній бібліотеці долучилися до Вікімарафону та  відзначили 14-річчя української електронної енциклопедії. Написати цікаву статтю і розмістити її у Всесвітній мережі мали нагоду усі бажаючі. Бібліотекарі ж  підказували новачкам, як це краще зробити.

Реанімобіль з Норвегії

Волонтери з Норвегії подарували Хмельницькій міській дитячій лікарні сучасний реанімобіль. Ключі від швидкої допомоги норвежці вручили особисто головному лікарю дитячої лікарні Наталії Зимак-Закутній

Боржники без гарячої води

Хмельничани, які мають борг за підігрів води, можуть залишитись без цього блага цивілізації. Працівники «Хмельницьктеплокомуненерго» злісним боржникам відключають гарячу воду. Подібні рейди у місті проходять щотижня.