Daily Archives: Січень 4, 2018

Нові маршрути

Наприкінці грудня, частково змінилися маршрути руху громадського транспорту. Відповідно до оновленої мережі, у місті з’явилося кілька нових тролейбусних маршрутів, а саме: 56-й, 57-й, 15-йА, та автобусних – 58-й, 55-й, 31-й, 30-йА та 8-й. Інформаційні листи з оновленою транспортною мережею кожен охочий може отримати у відділеннях

Новий набір та нові правила

В управлінні патрульної поліції чекають на нових захисників правопорядку. 1 січня стартував черговий набір. Триватиме відповідний конкурс місяць. Принагідно, патрульні розповіли і про нові правила для водіїв.

Гроші на освіту

З 2018 року вартість харчування для учнів молодших класів зросла на 3 гривні. Відтепер шкільні обіди коштують 12 гривень. Вони фінансуються повністю з міського бюджету. Більшу суму у платіжках в січні помітять батьки дошкільнят. Адже для них вартість харчування збільшилася на 5 гривень.

Безпека на Водохреще

У Хмельницькому визначились із місцем для занурення на Водохреще Як і минулого року обрали територію міського пляжу. Тут з шостої години вечора 18 січня та до опівночі 19 січня чергуватимуть рятувальники, медики та поліцейські. Подбають про намет, де можна буде зігрітися. Встановлять додаткові лавочки.