Daily Archives: Січень 9, 2018

Фінансування житлово-комунального господарства

Капітальний та поточний ремонт доріг, прибудинкових територій, заміна вуличного освітлення, дитячих майданчиків, облаштування відпочинкових зон. Такі роботи проводитимуть у 2018 коштом міського бюджету.

Підсумки святкових патрулювань

Хмельницькі поліцейські підвели підсумки святкових патрулювань. З 1 до 9 січня зловили більше 50 городян, які розпивали спиртне на вулиці та близько 30 не тверезих водіїв. Без ДТП в ці дні також не обійшлось.

ЗНО: реєстрація стартувала

Від 9 січня розпочалась реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання знань. Заявка – електронна. Подати необхідну інформацію потрібно через мережу Інтернет. Хмельницькою, Вінницькою та Житомирськими областями опікується Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти. Пробне тестування платне.

Зміни у нарахуванні зарплати для терапевтів

З 1 липня національна служба здоров’я кошти напряму перераховуватиме у центри надання первинної медико-санітарної допомоги. До того часу їх перетворять у комунальні підприємства. Заробітна плата у дільничних терапевтів та педіатрів з другого півріччя залежатиме від кількості пацієнтів та якості надання медичної допомоги.