Daily Archives: Січень 10, 2018

Ялинки – не в смітник

Городянам розповіли, куди саме викидати новорічну атрибутику. Ялинку потрібно залишати поблизу сміттєвих баків, а не усередині них. Адже лісове дерево відноситься не до побутових, а до – великогабаритних відходів.

Хмельничани колядували

Десятки фольклорних гуртів заколядували з хмельничанами. Два дні біля головної ялинки міста лунали Різдвяні пісні й вирували вертепи. Серед колядників-дорослі та дитячі фольклорні гурти. За словами виконавців, зараз хмельничани, як і українці загалом, колядують набагато рідше, ніж раніше.

Новому садочку – теплу підлогу та сучасний харчоблок

У новий навчальний рік – із новим садочком. Поріг дошкільного закладу «Козачок», що у Гречанах, переступить 180 дітей. Розрахований на 6 груп, з них дві – це ясла. Заклад для мікрорайону стане другим за ліком. Звели його на місці недобудованого басейну ЗОШ №20. Як просуваються

Небезпечний «червоний»

Патрульні в черговий раз взялись застерігати хмельничан від переходу дороги на «червоний». Відповідний рейд провели в центрі міста та біля ЦУМу. Зафіксували не один десяток правопорушників.

На роботу після свят

Не завантажувати себе важлививими справами та тішити маленькими подарунками. Такі прості дії радять робити психологи на роботі у перші будні після свят. Новорічні-різдвяні  вихідні у більшості добігають кінця.

Експрес-шлюб

Зі всіх хмельницьких пар, які у 2017 році одружились за добу, лише дві розлучились. В міському ВРАЦСі зауважують: така статистика позитивна, адже кількість самих експрес-шлюб велика. З двох з половиною тисяч новоспечених сімей програмою Мінюсту «Шлюб за добу» скористалось 359 пар. 

Громадський транспорт повинні оновити

З початку року, на маршрути громадського транспорту, виїхало близько півтора десятка великогабаритних автобусів. За пів року приватні перевізники повинні закупити ще мінімум 20 комфортабельних транспортних одиниць. Рухомий склад поступово оновлюють і на комунальному підприємстві «Електротранс».

Поради психолога Гість: Любов Кирилюк.

Нове життя з понеділка, або ж з нового року. Добре відома усім нам приказка. А перше січня 2018 припадає саме на понеділок. Тож, чи не найкращий це час, для втілення планів? Як зробити так, аби вони таки стали реальністю, а новий рік був позитивний? На

Поради психолога . Гість: Любов Кирилюк.

Образи. Як часто вони псують нам життя. Ми ображаємо і ображаємося. Таким чином втрачаємо дорогоцінні хвилини щирого спілкування, а світлі добрі емоції змінюємо на негатив. Чим шкідливі образи і як звести їх до мінімуму будемо говорити впродовж нашого ефіру.