Daily Archives: Січень 12, 2018

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг

У 2018 році учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, сім`ї загиблих учасників бойових дій на сході України та у локальних війнах і Заслужені донори, матимуть додаткові пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Попередньо таке рішення погодили члени виконавчого комітету, на першому у цьому році засіданні.

Паркуйтеся правильно

Неправильне паркування автівки часто стає причиною ДТП та створює масу проблем для учасників дорожнього руху. Про це хмельницьким водіям нагадали представники поліції та громадських організацій. Разом вони провели рейд центральною частиною міста.

Електрона книговидача у міській бібліотеці

Електронну книговидачу запровадили у центральній міській бібліотеці з нового року. Тепер звичні паперові формуляри змінили електронні читацькі квитки. А процес видачі літератури значно пришвидшився. Такі новації невдовзі чекають й філії централізованої бібліотечної системи.

АТОвці відстоюють безоплатний проїзд

За відмову у безкоштовному проїзді – заява до поліції. Учасник антитерористичної операції Олексій Москальчук стверджує: водій «маршрутки» відмовив йому у пільговому проїзді. Приватний перевізник вже провів бесіду із шофером. Каже: за таке можуть й звільнити. Півтора роки тому один водій через це вже залишився без