Daily Archives: Січень 15, 2018

Хода за мир

Різдвяна хода «Трьох Царів» об’єднала вірян католицького та православного обрядів. Співаючи колядки та щедрівки парафіяни пройшлися центральними вулицями – від кінотеатру ім. Т. Шевченка до костелу Христа Царя Всесвіту. Цьогоріч до святкової колони приєдналися українські захисники із жовто-блакитними стягами.

Фінансування галузі культури

У 2018 році бібліотекарі, артисти муніципального естрадно-духового оркестру та клубні працівники матимуть дещо більшу заробітну плату. Відсоткові надбавки для працівників галузі культури передбачили у міському бюджеті. Загалом на галузь з казни цього річ виділили понад 80 мільйонів гривень.

Уроки програмування у Бібліохабі

На уроки програмування  – до Бібліохабу. Щосуботи шанувальники IT-технологій збираються у центральній міській бібліотеці, аби вдосконалювати навики та вивчати новинки своєї сфери.  Brain Basket Club сформували переважно з випускників програми «Технологічна нація».

«Нова радість стала» лунала у Хмельницькому

Колядки та щедрівки лунали у День Святого Василя у Хмельницькому. В одному з торгівельних центрів академічний муніципальний камерний хор заспівав відому «Нова радість стала». А поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка позитивні емоції хмельничанам дарували волонтери.

У Хмельницькому горіла «Золота підкова»

У центрі Хмельницького горіло приміщення лотереї «Золота підкова». Спалахнув вогонь в ігровій залі близько четвертої ранку. На місце події одразу прибули рятувальники. Швидкими темпами їм вдалося приборкати вогонь.