Daily Archives: Січень 16, 2018

Школа юного поліцейського

Четвертокласники приміряли на себе роль детективів. У загальноосвітній школі №4 відбулися незвичні уроки. Поліцейські спільно із громадською організацією «Молодіжний клуб розвитку» у рамках проекту «ПОЛІС» підготували для дітей незвичний квест та в ігровій формі  розповіли про роботу правоохоронців.

Свято перейменування

16 січня 1954 року наше місто стало Хмельницьким. Ця назва увіковічнила відомого українського гетьмана. Багатьом городянам хмельничанами бути подобається. А от дехто, сучасної назви, не розуміє.

«Про місто»

Про роботу управління житлово-комунального господарства можна дізнатись зі спеціальної міні-газети. Минулого тижня городянам презентували власне видання УЖКГ- інформаційний бюлетень «Про місто». Для хмельничан примірники безкоштовні.

Півмільйона у гаманці

559 квартирних крадіжок сталося за минулий рік у Хмельницькому. Розкрити поліціянтам вдалося лише кожну четверту. Кажуть: злодії працюють надто швидко. Подекуди й самі жертви, того не знаючи, прибираюсь сліди крадіїв.

Новорічний вандалізм

Новорічно-різдвяні гуляння залишили по собі не лише приємні спогади, а й потрощені елементи декору. На майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка невідомі розбили телефонну будку, розтрощили санчата, підпалили частини сцени та обірвали ялинкову гірлянду. Керівництво КП «Міськсвітло», на балансі якого світлова ілюмінація подали до правоохоронних

Відремонтований тролейбус

На КП «Електротранс» прибув капітально відремонтований тролейбус. В електромашині оновили зовнішній вигляд та усе устаткування. Роботи проводилися у Харкові. Їх вартість 1 мільйон 195 тисяч гривень. Це вже третій капітально відреставрований тролейбус за останніх два роки.

Будьте здорові: Пірнання на Водохреще

У гостях – лікар спортивної медицини першої поліклініки Алла Соловей. 19-го січня на Водохреще, хмельничани традиційно занурюватимуться у зимову воду. Саме цього дня, вважається, вона набуває цілющих властивостей. Як підготуватися до водної процедури. На що потрібно звернути особливу увагу. Та що вживати після пірнання. Про