Daily Archives: Січень 17, 2018

«Через власний приклад»

Хмельницьких школярів спонукали до громадської діяльності. З цією метою представники Всеукраїнського молодіжного громадського об’єднання «Студентське братство» завітали в Технологічний-багатопрофільний ліцей. Хлопцям та дівчатам розповіли про власні проекти та важливість критичного мислення, взаємодії з іншими людьми.

Тимчасові недоліки

З початку року працівники управління транспорту і зв’язку та профільний заступник міського голови Андрій Бондаренко, відслідковують роботу громадського транспорту. Моніторинг проводять щоденно. Рух тролейбусів, автобусів та маршруток контролюють не лише в години пік, а й з початку виїзду на маршрути та по завершенню зміни.

Правопорушників – під нагляд

На допомогу правоохоронцям прийдуть камери відеоспостереження. Цього року за бюджетні гривні у місті мають встановити їх понад півсотню. На це передбачили один мільйон 300 тисяч гривень. Розмістити їх мають на в’їздах та виїздах з міста. Також у місцях масового скупчення людей. А ще – там,

Перші рибалки

Вода на Південному Бузі замерзла. 6 – 7 сантиметрів криги додали городянам впевненості та покликали на першу зимову риболовлю. Рятувальники в свою чергу попереджають хмельничан про небезпеку масового перебування на кризі такої товщини.

На Водохреще – шість ополонок

У Хмельницькому вже від четверга облаштують ополонки для пірнання на Водохреще. Основною локацію стане правий берег Південного Бугу, а не лівий, як оголошували раніше. Усе через недостатньою товщину льоду. Для масових заходів дозволена у 15 см., наразі є 7 см.

Модернізація зовнішнього освітлення

Задля реалізації проектів з модернізації зовнішнього освітлення, міський голова Олександр Симчишин та виконуюча обов’язки голови правління «Укрсвітлолізинг» Тетяна Сербіна підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Кір. Дітей квапляться вакцинувати

Спалахи кору у столиці, Одесі та на Львівщині активізували хмельничан. Городяни атакують поліклініки. Ще декілька тижнів тому за відповідною вакциною зверталося троє-четверо, зараз – понад сімдесят. Вакцини вистачає, тож, лікарі радять не створювати ажіотажу.