Daily Archives: Січень 18, 2018

Пам’яті Василя Стуса

Літературний полілог «Різьбяр власного духу» присвячений 80-річчю з дня народження Василя Стуса провели у бібліотеці філії №8. На зустрічі ділилися спогадами про відомого поета та правозахисника.

Мітинг на Майдані Незалежності

Близько 200 ветеранів силових структур зібралися на Майдані Незалежності аби відстояти своє право на перерахунок пенсій. Подібні мітинги проходять в усіх обласних центрах України. Мітингарі переконують:  якщо їх не почують, поїдуть до столиці.

Колядки та світлове шоу

Артисти муніципального камерного хору, подарували хмельничанам різдвяний концерт. Колядки в обласній філармонії лунали більше години. Подібний святковий захід у місті проходить вже 20 рік поспіль. І вкотре у залі – аншлаг. Цього разу колядки супроводжувалися світловим шоу та грою на ударних інструментах.

Депутати звітують

Перед своїми виборцями відзвітувала депутат міської ради Ірина Ковальчук. Опікується п’ятим округом – це частина будинків на Зарічанський, Перемоги, Свободи, проспекті Миру, провулку Верхній Береговий. Депутат зауважила, результат підготовчої роботи у попередньому році знайшов відгук у новому. У бюджеті 2018 передбачили гроші на ремонт прибудинкових

День єднання

До Дня Соборності – історико-патріотичні читання. Напередодні державної календарної дати в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась зустріч із волонтерами та учасниками АТО. Під час заходу, на який також запросили учнів та вчителів краю, продемонстрували документальний фільм про єднання.

«Розумні» зупинки

На кількох зупинках громадського транспорту запланували встановити електронні табло з графіками руху автобусів та тролейбусів. Також у цих місцях буде доступ до мережі Інтернет через WI-FI зв’язок та можливість зарядити мобільний телефон. Облаштуванням «розумних» зупинок займатиметься Житомирська фірма «Дозор», яка забезпечує на разі громадський транспорт