Daily Archives: Січень 19, 2018

В ополонку – за здоров’ям

Тисячі хмельничан прийшли до ополонок, аби пірнути за здоров’ям. 19 січня на Водохреще, вважається, вода набуває цілющих властивостей. П’ять зон для занурення цьогоріч влаштували на правому березі Південного Бугу. Іще одну – зі сторони пляжу. За усім дійством спостерігали рятувальники, правоохоронці та медики.

Фотографує… з балкону

До Хмельницького свої роботи привіз фотохудожник з Сумської області Валерій Дядюра. Представив виставку під назвою «З балкончика». Дебютували світлини на батьківщині автора. Наше місто стало другим за ліком. На експозиції у музеї-студії фотомистецтва розмістили п’ятдесят робіт. Усі зроблені з балкону третього поверху. Героями автора стали

Подвійний звіт депутатів

Депутати міської ради продовжують звітувати перед хмельничанами. Днями зустріч з виборцями  провели Олег Гунько та Сергій Королюк. Вони опікуються другим та третім округом, що охоплює низку вулиць мікрорайону Виставка.

«Купіль у камуфляжі »

У крижану ополонку 19-го січня занурювалися і хмельницькі нацгвардійці. Спершу, військовий капелан провів Богослужіння, після чого освятив водойму. Купалися військові у водоймі поблизу річки Кудрянка, що у мікрорайоні Ружична.

Крок до будівництва сміттєпереробного заводу

До 2022-го року у Хмельницькому має з’явитися сміттєпереробний завод. Аби розпочалося будівництво, потрібно провести чимало обстежень та виготовити ряд необхідних документів. 17-го січня управління економіки оголосило тендер на створення техніко-економічного обґрунтування для зведення комплексу.