Daily Archives: Січень 23, 2018

Стоматологи з передової

Понад 30 тисяч пацієнтів. Саме стількох українців на фронті та вдома пролікували стоматологи-волонтери за два з половиною роки. У своєму арсеналі на Сході мають чотири спецавтівки. Одну з них на сучасний стоматкабінет на колесах перетворили із звичайної «хлібовозки». Наприкінці 2017 року волонтерську організацію «Тризуб-Дентал» нагороджено

Модернізація освітлення

Міський голова Олександр Симчишин та державне підприємство «Укрсвітлолізинг» підписали меморандум про співпрацю. Від цієї угоди обласний центр отримає якісне зовнішнє освітлення. Замінити старі лампи розжарювання на ЛЕД та світлодіодні планують в першу чергу вздовж доріг та на вулицях, де воно взагалі відсутнє, або не якісне.

«Любіть Україну…»

«Любіть Україну у сні й наяву» – з таких слів розпочалось методичне об’єднання вчителів. Відповідний захід провели в Народному домі «Просвіти» та присвятили його Володимиру Сосюрі. 25 січня виповниться 120 років від Дня народження письменника.

Від пільг до земельних питань

Депутати активно готуються до чергової  20-ої сесії міської ради. У порядку денному майже сотня питань. Серед них: призначення персональних стипендій для провідних митців, долю міської газети «Проскурів», встановлення надбавок до пенсій, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

«Зимові візерунки» готуються до ювілею

ХХІХ Всеукраїнський  фестиваль дружби «Зимові візерунки» згуртував три творчих колективи. З Хмельницького – це знаний ансамбль «Подолянчик», також танцюристи-народники з Рівного та Маріуполя. На зустріч із останніми організатори фесту чекали дванадцять років. Традиційно зустріч танцівників є не конкурсною. Тому подарунки отримали усі учасники. Головний задум

Економні ІТП

Сім індивідуальних теплових пунктів встановили у бюджетних закладах Хмельницького у 2017 році. Три у перинатальному центрі та по одному у чотирьох садочках. На це з міської казни спрямували 2, 5 мільйони гривень. Енергоефективні заходи швидко окуплять себе.