Daily Archives: Січень 24, 2018

Потрібна допомога!

Півторарічному хмельничанину Глібові Чернишину потрібна ваша допомога. У маленького хлопчика лікарі діагностували ембріональну рабдоміосаркому сечового міхура. Лікувати малюка взялись львівські лікарі. Але щоб врятувати життя хлопчика потрібні чималі кошти. Родина змушена звернутись до небайдужих людей.

Діти у жилетах

Маленьких хмельничан вчать бути свідомими учасниками дорожнього руху. Кілька місяців тому у рамках програми Traffic Chalenge Хмельницькому презентували шістсот світловідбиваючих жилетів для учнів молодших класів. Спеціальний одяг у дії вже випробували вихованці загальноосвітньої школи №4.

На розмову до посадовця

Черговий виїзний прийом провів заступник міського голови Андрій Бондаренко. На зустріч із посадовцем завітало чимало жителів Ружичної. Найбільше людей цікавило, коли у мікрорайон їздитимуть  додаткові маршрутки та тролейбуси.  Також жителі скаржились на відсутність транспортного сполучення з деякими мікрорайонами.

Гроші зі сміття

У Хмельницькому відкрили комплекс з дегазації полігону твердих побутових відходів. За реалізацію проекту взялися інвестори компанії «Біогаз ЕНЕРДЖІ». Австрійська установка перероблятиме біогаз, що накопичується під сміттям, у електроенергію. Саме її інвестори і продаватимуть. 13 % з виручених коштів, за домовленістю, отримуватиме місто.

Серце знайшли

Фотозону, поблизу Центрального універмагу, підприємці встановили наприкінці листопада. З того часу, кажуть, на надпис невідомі «зазіхали» неодноразово. Найчастіше – трощать літери. За два місяці їх реставрували кілька разів. Звечора 23 січня хмельничани запримітили – «символ кохання» – зник. Цим вже поділились дописами у соцмережах. Та,