Daily Archives: Січень 25, 2018

Рекламні вивіски впорядкують

32 питання порядку денного чергового виконкому. Серед них надання матеріальної допомоги, оренда не житлових приміщень комунальної власності, переведення садових будинків у житлові, впорядкування рекламних вивісок тощо.

Історія бою під Крутами

100 років тому, 29 січня, 300 юних українців стали на захист рідної країни. Історію кривавого бою під Крутами у віршах та документальних записах переповідали у НВО №5 імені Сергія Єфремова.

Ялинку – на паливо

Щодня чотири автівки і понад п’ятнадцять «ходок». Комунальники продовжують вивозити на сміттєзвалище новорічну атрибутику. Зізнаються: ялинок не меншає. На полігоні твердих побутових відходів лісові дерева подрібнює спецмашина. Отриману щипу використовують, як паливо для міської лазні.

Робоча група у дії

Другий рік поспіль за рішенням виконавчого комітету у місті працює робоча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати. До її складу входять представники управління праці та соціального захисту населення, пенсійного фонду, управління торгівлі, міського центру зайнятості, податкової інспекції.

«Птах душі» Василя Стуса

Вечір пам’яті Василя Стуса «Птах душі» допоміг хмельничанам погортати сторінки життя та творчості видатного українця. Кіно-театральна інсталяція зрежисована народним артистом України Володимиром Смотрителем являла собою синтез відео та театрального мистецтв.

ОБСЄ «моніторить» місто

До Хмельницького завітали представники ОБСЄ. У стінах мерії зустрілись із міським головою. Передусім цікавились безпекою в обласному центрі, завезенням до міста зброї з фронту та трудовими мігрантами. Після Хмельницького представники спеціальної моніторингової місії в Україні навідуються до Вінниці.

Груп продовженого дня побільшало

У Хмельницьких школах суттєво зросла кількість бюджетних груп продовженого дня. Донедавна їх було 72. З п’ятнадцятого січня стало 126. Групи безкоштовні для всіх бажаючих. Батьки сплачують  лише за обід.