Daily Archives: Січень 26, 2018

Ювілейна виставка

50-річчя Дитячої школи образотвочого та декоратично-прикладного мистецтва відзначили відкриття художньої виставки. Головний автор-старший викладач школи Марина Дударчук. А от співавтори виставки-її учні. Разом представили живопис, графіку, скульптуру, вишивку, розпис на тканині та багато інших технік.

Квартири та обладнання рятувальникам

До Хмельницького завітав Міністр МВС Арсен Аваков та голова ДСНС Микола Чечоткін. Вони передали ГУ ДСНС 10 нових пожежних машин та обладнання.  Також вручили 39 сертифікатів на службове житло рятувальникам.

Новий світлофорний об’єкт

Зелене світло для транспорту на Західно-окружній спеціальний світлофорний об’єкт дає за потребою водіїв. При виїзді з вулиці Степанкова встановили ультразвуковий датчик, який реагує на рух машин. Він в нашому місті перший. Наступний облаштують також на Західно-окружній біля костелу.

Звіт депутата Олега Певнєва

Відремонтовані між квартальні дороги, прибудинкові території, нові дитячі майданчики. Це ті роботи, які вдалося виконати у 2017 на окрузі депутата міської ради Олега Певнєва. Опікується обранець частиною будинків на Львівському шосе, вулицях Інститутській та Тернопільській. Про виконані завдання та плани на поточний рік Олег Певнєв

Завадив крадію

Пильний хмельничанин завадив крадіжці. Чоловік ввечері побачив невідомого у гаражі свого сусіда. Спершу запитав, що він там робить. Замість відповіді, той зачинився усередині. Вийти із гаража не зміг, на місці його і затримала поліція. Та відчинив двері лишень тоді, коли зачув знадвору звук «болгарки». Вдома

3D мандрівка Хмельницьким

Віртуальну мандрівку Хмельницьким можна здійснити у міських музеях, бібліотеках, мистецьких школах та кінотеатрі. Для цього закладам культури міста передали спеціальні 3D окуляри. Придбали їх у рамках проектів «ЗD-путівник по Проскурову» та «Небесний Проскурів» реалізованому громадською організацією «Сучасна Україна» завдяки програмі громадські ініціативи.