Daily Archives: Січень 29, 2018

Смолоскипний марш

Пам’ять загиблих юних крутянців, хмельничани вшанували смолоскипною ходою. 100 років тому, 29 січня 300 молодих українців під станцією Крути стали на захист тоді ще зовсім молодої української держави. Вижити у нерівному бою вдалося лише одиницям. Історію бою під Крутами та подвиги молодих українців згадували на

Поліція взяла до рук карти

Після патрулювання – настільні ігри. Поліціянти разом із молоддю взяли участь в двогодинному турнірі. Організатори взяли за мету показати підліткам, що правоохоронці не такі страшні, як їх малюють.

Оперує та малює

Кримські пейзажі та натюрморти на широкий загал представив нейрохірург обласної лікарні Віталій Літучий. Тримає пензель із самого дитинства та спеціальної освіти не має. У творчому доробку має більше півсотні робіт. Половину з них представив у залі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки. Діятиме виставка до 25

Історичні дебати

Хмельницька скаутська організація «ПЛАСТ» разом з товариством збереження історії України «СІЧ» і міською радою організували історичний дебатний турнір з нагоди сотої річниці битви під Крутами. Над тематичними питаннями дискутували десятикласники з 12 шкіл міста.

Будівництво нової дороги

У Хмельницькому стартувало будівництво нової дороги на вулиці Січових Стрільців. Вона з’єднає Озерну зі Старокостянтинівським шосе. Згідно проекту дорога матиме чотири смуги руху транспорту, широкі тротуарні доріжки, автобусні зупинки, зовнішнє освітлення та світлофори.