Daily Archives: Січень 30, 2018

Протидія насильству у сім’ї

Як вберегти дітей від насильства у сім’ї радилися соціальні працівники, освітяни, правоохоронці. Ініціювали проведення заходу представники місцького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Головну увагу під час зустрічі акцентували на законодавчих змінах, якими у тому числі передбачена і кримінальна відповідальність за насильницькі дії.

Хмельничани боржники

107 мільйонів. Саме таку суму не сплатили хмельничани за спожитий природній газ. Це майже половина заборгованості всієї області. В «Хмельницькгазі» зауважують: вчасно за спожите блакитне паливо розраховуються лише 43% абонентів.

Хмельничани долучилися до Вікімарафону

У міській центральній бібліотеці долучилися до Вікімарафону та  відзначили 14-річчя української електронної енциклопедії. Написати цікаву статтю і розмістити її у Всесвітній мережі мали нагоду усі бажаючі. Бібліотекарі ж  підказували новачкам, як це краще зробити.

Реанімобіль з Норвегії

Волонтери з Норвегії подарували Хмельницькій міській дитячій лікарні сучасний реанімобіль. Ключі від швидкої допомоги норвежці вручили особисто головному лікарю дитячої лікарні Наталії Зимак-Закутній

Боржники без гарячої води

Хмельничани, які мають борг за підігрів води, можуть залишитись без цього блага цивілізації. Працівники «Хмельницьктеплокомуненерго» злісним боржникам відключають гарячу воду. Подібні рейди у місті проходять щотижня.