Місячний архів: Лютий 2018

Як впорядкувати зовнішню рекламу

Як впорядкувати зовнішню рекламу у місті? Цьому питанню присвятили перші публічні консультації, що організували у  рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”. На зустріч у мерію запросили посадовців, підприємців, депутатів, громадських активістів.

Дитячі малюнки у художньому музеї

Щорічно в останній день лютого відзначається Міжнародний день боротьби з орфанними захворюваннями. Простішими словами – це вроджені або набутті рідкісні хвороби. Кожна країна розробляє свою класифікацію орфанних хвороб. В Україні одна з них – спинально-м`язова атрофія. Такий діагноз має юна хмельничанка Аріна Чабан. Дівчинка слабка

Подарувати шанс на життя

Артемчику – 11 років і у цьому віці дітки мають насолоджуватися життям, дружити й спілкуватися з однолітками, вчитися. Вже більше двох років сім’я хлопчика бореться за його життя. У 2015 році Артемові встановили страшний діагноз – гострий лімфобласний лейкоз.

Історичний батл «Об’єднай Україну»

Хмельницькі студенти, пластуни та школярі «Об’єднали Україну». У Бібліохабі центральної міської бібліотеки відбувся перший історичний батл. Його учасники грали в настільну гру «Українська революція 1917-1921 років».

Патріотичний кінофестиваль

З 28 лютого і до 9 травня у кінотеатрі “Планета” транслюватимуть патріотичні фільми. Стрічки які підготували для глядачів об’єднані темою II світової та відбудови народного господарства у повоєнні часи.

Пункт обігріву

У морозні дні, хмельничани без постійного місця проживання, зігрітися та поїсти можуть на території міського центру соціальної підтримки та адаптації. Власне, сам центр розрахований на 40 осіб і на даний момент усі ліжко-місця зайнятті. Та все ж на вулиці залишається ще чимало безхатьків. Їх готові

Комуналка в он-лайн режимі

Оплачувати комунальні послуги та передавати показники лічильника, городяни можуть через власний он-лайн кабінет. А ще не виходячи з дому, можна перевірити точність нарахування, наявність субсидії чи боргу та власний рахунок.

Профілактика правопорушень

Темі профілактики правопорушень серед дітей та підлітків присвятили засідання круглого столу у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Спільну стратегію роботи розробляли психологи, освітяни, правоохоронці, соціальні педагоги.

Як не отримати обмороження?

Найближчими днями температура повітря знизиться ще більше. В Травматологічному центрі міської лікарні попереджають: в таку погоду легко отримати обмороження. Аби цього не сталось, дають рекомендації.