Daily Archives: Лютий 1, 2018

Пільговикам – картки, автобусам – валідатори

22 та 54 автобуси від 1 лютого їздять проспектом Миру. Транспортну мережу продовжують корегувати. Беруть до уваги побажання хмельничан. У мерії кажуть – наразі найбільше отримують скарг від городян щодо недотримання графіку руху перевізниками. До слова, представники влади вже третій тиждень моніторять громадський транспорт. Обстежують

Хмельничани будували країну мрій

Школярі, студенти, поліцейські та депутати разом будували країну мрій. У бібліотеці-філії №11 у рамках проекту «Поліс» провели незвичний захід. Його учасники взяли до рук картки настільної правової гри «Країна Гідності».

Житло для комунальників

Ще плюс три квартири для комунальників. Цього разу у міській раді ключі від довгоочікуваного житла вручили трьом працівникам комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі».

Випуск посеред навчального року

Дипломи кваліфікованого робітника отримало 62 випускники ВПУ №11. П’ятеро закінчили навчальний заклад із відзнакою. Гризли граніт науки півтора роки. Тож поки інші ще навчаються, дипломовані слюсарі, електрозварювальники та токарі святкують випуск.

Благодійні гривні – на обладнання

Понад 11 тисяч гривень вдалося зібрати хмельничанам на «Різдвяному ярмарку». Їх вже передали начальнику управління охорони здоров’я. На ці кошти до міської дитячої лікарні планують закупити медично-діагностичні прилади – пульсоксиметри. За їх допомогою вимірюють рівень кисню у крові.

Безоплатна правова допомога

Хмельничани та мешканці краю все частіше звертають за правовою допомогою. Це констатують у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області. Констатують: швидше за все це викликано підвищенням рівня поінформованості. Українці прагнуть знати свої права та обов’язки і вчаться відстоювати їх.