Daily Archives: Лютий 5, 2018

Чи чекати на карантин?

Сусідні Вінниця та Житомир вже на карантині. У Хмельницькому, запевняють в міському управлінні охорони здоров’я, про вимушені канікули говорити ще зарано. Хоча грип типу «Б» лабораторно підтвердився вже у вісьмох пацієнтів. Гострі респіраторні вірусні інфекції дають про себе знати щодня. Закривати школи та оголошувати карантин

Слідчому ізолятору відремонтовану лазню

У Хмельницькому слідчому ізоляторі минулого року нового вигляду набула лазня. Зазнав змін харчоблок. Також сюди та до пральні закупили обладнання. Цього року за бюджетні гривні хочуть навести лад із каналізаційною системою. На це міські обранці передбачили 175 тисяч гривень.

Результати муніципального опитування

З 15 листопада до 14 грудня минулого року представники GfK Ukraine — української дослідницької компанії, на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту опитали декілька тисяч хмельничан. Цікавились рівнем задоволення роботою міської ради та мера.

На Озерній будуть нові школа та садочок

У мікрорайоні Озерна триває будівництво навчально-виховного комплексу. Дитячий садочок запланували відкрити до кінця року. Початкову школу у 2019. Зведення нового освітнього об’єкту обійдеться у більш ніж 100 млн. грн.

Краще за «спінер»

Хмельничан Єгора Коваля та Сергія Корсуна знають і в Україні і за кордоном завдяки їх винаходу. Хлопці вдосконалили всім відомого спінера. Новий смартспінер створює рухливі зображення, анімації та слайд-шоу.

До суду… на екскурсію

Хмельницькі десятикласники взяли участь у справжньому судовому засіданні. Учні НВК №4 стали свідками того, як здійснюється правосуддя. До Апеляційного суду краю завітали у рамках «Днів відкритих дверей». Кращих знавців права за результатами вікторини відзначили подарунками.  

Вчитель року

Хмельницького вчителя можуть визнати найпрофесійнішим в Україні. Всі шанси на це є в Олександра Кулеші. Вчиель німецької мови СЗОШ №6 вже став переможцем обласного етапу конкурсу. Журі в першу чергу вразив своєю візитівкою, в якій читав реп.