Daily Archives: Лютий 15, 2018

До Хмельницького привезли «Луганський Майдан»

Півсотню світлин у музеї-студії фотомистецтва презентував активіст Луганського Майдану Олександр Волчанський. За п’ять місяців акцій на Сході нашої країни – з листопада 2013 по квітень 2014 року, чоловік зробив майже сім тисяч фотографій. З того часу його особистий архів став документальним.

Через вірус закрили ще 6 шкіл

Класи – на замок. У Хмельницькому продовжують закривати школи на карантин. Від 16 лютого на вимушених канікулах учні ще шести загальноосвітніх навчальних закладах міста. Школярі сидітимуть вдома в п’ятницю та понеділок. Чи продовжать карантин, вирішить спеціальна комісія, яка засідатиме 19 лютого.

Річниця виведення військ з Афганістану

Двоє хмельничан, котрі 29 років тому виконували бойові завдання в Афганістані, отримали довгоочікувані квартири. Сертифікати на нові квадратні метри їм вручив міський голова Олександр Симчишин у день річниці виведення військ з Афганістану. Тих, хто не повернувся додому живим з 10-ти літньої війни, городяни вшанували хвилиною

Наркоторговців – до СІЗО

Троє затриманих із чотирьох за зберігання та збут наркотичних речовин наразі перебувають в ізоляторі тимчасового утримання. Днями для групи наркоторговців слідчим суддею було обрано такий запобіжний захід. Спільники мають змогу внести заставу, розміром в понад 40 тисяч гривень кожен. Ватажок такої спроби позбавлений.

Мистецтво заради миру

16 лютого о 16:00 у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відкривається виставка – продаж  творчих робіт під назвою «Мистецтво заради миру».    Учасниками виставки є учні дитячих шкіл естетичного виховання міста Хмельницького, а також живописці Володимир Корнєв і Володимир Овчарук,  чия творчість давно і добре

Відкриття виставки військової мініатюри «Друга Світова війна у мініатюрі» Геннадія Совви

16 лютого о 15:00 в приміщенні музею історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) відбудеться відкриття виставки військової мініатюри «Друга Світова війна у мініатюрі» Геннадія Совви.