Daily Archives: Лютий 21, 2018

Вимушені канікули тривають

Вимушені канікули хмельницьких школярів триватимуть до кінця тижня. В управлінні охорони здоров’я зауважують: згідно даних, що надходять з медичних закладів обласного центру кількість хворих ще досить велика, тому департаменту освіти та науки рекомендували не розпочинати навчальний процес. Отож вимушені канікули освітяни продовжили до 23 лютого

Конкурс перевізників

За рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради, у місті оголошено конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Остаточно визначитися із перевізниками планують наприкінці березня.

Презентація альманаху «Південний Буг»

У Хмельницькому презентували перший номер альманаху «Південний Буг». Видання об’єднало твори тридцяти трьох авторів привячені подіям Майдану та подвигу Небесної Сотні. Це проза, поезія, докуметальна хроніка подій у Києві та Хмельницькому.

GPS моніторинг траспортних засобів

До кінця зими кожна транспортна одиниця громадського транспорту буде оснащена GPS трекерами. Виконуючий обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев переконує: вже з березня городяни на сайті «Дозор-сіті» зможуть відслідковувати рух маршруток, тролейбусів та автобусів.