Daily Archives: Лютий 22, 2018

Під час ліквідації пожежі у п’ятиповерхівці вогнеборці врятували 5 людей

22 лютого о 12:57 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у Хмельницькому на вул.Старокостянтинівське шосе горить квартира на 3 поверсі багатоквартирного житлового будинку. Рятувальників викликали очевидці. На місце події прибуло чотири відділення 1-го державного пожежно-рятувального загону. У палаючій квартирі на момент пожежі перебував

Зміни у транспортній мережі

Оновлену транспортну мережу, яка діє в місті з кінця 2017 року, досі моніторять та коригують. Відповідно до численних звернень городян, у Хмельницькому запланували запустити новий тролейбусний маршрут. Кілька автобусних дещо змінили.

Новації у сфері житлово-комунальних послуг

На зміну ЖЕКам – управителі. З червня в Україні вcтупить в дію закон «Про житлово-комунальні послуги». Згідно нього мешканці за спільною згодою обиратимуть управителя, який займатиметься їх багатоквартирним будинком. Співпрацюватимуть на основі договору у якому пропишуть і вартість і спектр послуг.

Бюджетні кошти зекономили

Вже другий рік усі органи місцевого самоврядування користуються системою електронних закупівель «Прозоро». У Хмельницькому цей ресурс, окремі комунальні підприємства, застосовують ще з 2015 р. Адже електронні торги дозволяють зекономити значну частину бюджетних коштів.

Подарунки і подяка депутату міської ради

епутат Хмельницької міської ради Станіслав Мельник звітував перед виборцями про зроблене за 2017 рік. Доповідь його була короткою, адже городяни весь час перебивали міського обранця аби подякувати йому за роботу. Хмельничани подарували депутату книгу, ікону та відзначили подякою його і міського голову.

«Символи національної ідентичності»

«Символи національної ідентичності» – науково-краєзнавчий захід під такою назвою провели в музеї історії міста Хмельницького. Приурочили його до 100 сторіччя затвердження Тризуба державним гербом УНР. Втім говорили не лише про головний державний символ України.