Daily Archives: Лютий 23, 2018

Хто вивозитиме ПЕТ-пляшку

У Хмельницькому до кінця року має суттєво збільшитися кількість контейнерів для збору ПЕТ-пляшки. Хто їх встановлюватиме, після чого збиратиме, пресуватиме та здаватиме ці відходи на вторинну переробку, визначить конкурс. Його оголосили 19 лютого в управлінні Житлово-комунального господарства.

Успішні енергоефективні історії Хмельницького

В обласному центрі відбувся інформаційний марафон «Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам. Успішні історії Хмельницького». Участь у прес-брифінгу взяли журналісти з Києва, Хмельниччини та західного регіону країни.

Соціальний захист звітує

Незабаром в Хмельницькому відкриють нову громадську приймальню. Про це розповів начальник управління праці та соціального захисту населення Словян Воронецький. Крім планів на поточний рік, під час підсумкової наради звітував і про роботу, виконану в 2017 р.

Заняття для підрозділів територіальної оброни

Для військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони провели чергові заняття. На базі центру забезпечення навчального процесу, що у мікрорайоні Дубове та на військовому стрільбищі, що у Раковому, близько сотні чоловіків проходили інженерну, тактичну, медичну підготовку та вчилися користуватися зброєю. Подібні заняття на території Хмельницького проходять щоквартально.

Звіт депутата Ігоря Мельничука

Міські депутати звітують перед виборцями про зроблене за 2017 рік. Черга дійшла до Ігоря Мельничука, депутата від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Його округ охоплює ряд вулиць у мікрорайоні Гречани. 

Рятувальники протидіяли повені

Хмельницькі рятувальники  та служби взаємодії вчилися протидіяти льодоходу та повені. На Південному Бузі відпрацьовували різні навики. Розчищали русло річки, укріпляли берегову лінію, евакуйовували потерпілих із затоплених територій. Надзвичайники зауважують, за останні п’ять років на Хмельниччині не було повені. Однак готовим до ліквідації надзвичайної ситуації потрібно

Обмежено рух транспорту

Увага! У зв’язку з омолодженням дерев на вулиці Курчатова та Львівському шосе буде обмежено рух транспорту З 27 лютого до 2 березня, з 8:00 до 17:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Курчатова, на ділянці від провулку Курчатова до вулиці Кооперативної. Рух транспорту на вказаній