Daily Archives: Лютий 26, 2018

Зміна схеми руху маршруту №61

Перший робочий день тижня приніс нові зміни в транспортні мережі міста. Цього разу під приціл потрапив нещодавно створений маршрут №61. З 13-лютого автобус «Катіон-Сілістра» курсував Старокостянтинівським шосе. Протягом тижня управління транспорту та зв’язку моніторило кількість пасажирів на згаданому маршруті, аби визначити його доцільність.

Випуск офіцерів-прикордонників

156 офіцерів-прикордонників отримали дипломи про закінчення військового вишу Хмельницького. Під час урочистостей з нагоди першого, у цьому році, випуску прикордонної академії, окремі військовослужбовці отримали відомчі відзнаки.

Екстримальний майстер-клас

В Регіональному сервісному центрі МВС України в Хмельницькій області майбутніх водіїв та тих, які мають не великий водійський стаж керування, вчили керувати машиною в екстримальних умовах. Зокрема, розповіли про поведінку автівки під час заносу та продемонструвати це на практиці.

Патріотичний фестиваль

23 лютого у Хмельницькому вдруге пройшов фестиваль патріотичної пісні «Ми українці». Його ініціатор бард-волонтер Ігор Білий та керівництво міста, до участі у фестивалі запросило не лише місцевих артистів, а й співаків знаних в усій Україні.

Пожежа у підвалі

На Гречанах горів підвал дев’ятиповерхівки. Дим помітили мешканці будинку та одразу викликали рятувальників. Полум’я охопило 10 метрів квадратних. Швидкими темпами надзвичайникам вдалося приборкати вогонь та запобігти розповсюдження пожежі на будинок.

Пункт обігріву

У Хмельницькому запрацював мобільний пункт обігріву. Надзвичайники встановили його на території міського пляжу. Це місце незмінне уже багато років. Адже чимало хмельничан люблять відпочинок на крижаній річці. Пункт є рятівною соломиною від тріскучих морозів.  Цілодобово у наметі зігрітися та випити гарячого чаю мають можливість всі

Розвиток телеінформаційного простору

З 2016 року у теле-радіо-інформаційному просторі почали діяти мовні квоти. В ефірах, відповідно до норм чинного законодавства, з кожним роком збільшується обов’язковий відсоток україномовних пісень та програм. Місцеві та регіональні телерадіокомпанії квоти перевиконують. На разі представники телеінформаційного простору краю готові переходити з аналогового мовлення на

Хмельничан запрошують на кліматичну вечірку

Випити кави та поговорити про екологію. Хмельничан запрошують на незвичну вечірку присвячену темі зміни клімату. Організовує захід «Молодіжний клуб розвитку» у рамках програму «Активуй енергію». Останню у шести містах України реалізовує міжнародна кліматична організація «350 org».