Daily Archives: Лютий 27, 2018

Як не отримати обмороження?

Найближчими днями температура повітря знизиться ще більше. В Травматологічному центрі міської лікарні попереджають: в таку погоду легко отримати обмороження. Аби цього не сталось, дають рекомендації.

Енергоефективний Хмельницький

Курс на енергоефективність. У Хмельницькому впевнено реалізовують заходи, що допомагають заощаджувати та берегти природні ресурси. Днями напрацювання презентували під час інформаційного марафону представникам місцевих та всеукраїнських засобів масової інформації.

Влада і громада: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Гість: директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Любецька Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагає тим, хто потрапив у складні життєві обставини чи зіштовхнувся з труднощами і проблемами. Спектр послуг центру різноманітний. Хто і яку допомогу може

В школу за пропискою

В школу за пропискою. Міністерство освіти і науки України відновило «освітні округи». В Радянські часи загальноосвітні навчальні заклади працювали саме за таким принципом, тобто належали району, в якому знаходились. Зі зменшення народжуваності в 90-х освітні округи скасували. Проте з 1 січня 2018 р. дітей знову

«Обличчя» обрали

Майбутнє обличчя нашого міста-три перехрещені стріли, а головне гасло- «Хмельницький-щодня новий». Саме такий варіант обрали городяни під час конкурсу на визначення кращого бренду та бренд-буку обласного центру. Переможці-хмельничани.

Підвали чисті та на замку

Підвали мають бути чисті та на замку. Про це мешканцям багатоповерхівок нагадали рятувальники. Кажуть із настанням холодів почастішали випадки пожеж саме у таких приміщеннях. Пов’язано це з тим, що безхатьки шукають прихистку від морозів. І часто їх господарювання у підвалах може призвести до біди.

Українська мова з О. Авраменком

Мовознавець, педагог, відомий український теле- та радіоведучий Олександр Авраменко провів для хмельницьких школярів урок української мови. Хмельницький став першим містом Всеукраїнського турне, яке започаткував автор зовнішнього незалежного оцінювання з мови.

Прем’єра фільму “У нас був шкільний бал”

У п’ятницю, 2 березня о 18.30, у  кінотеатр ім. Т. Шевченка відбудеться прем’єрний показ фільму “У нас був шкільний бал”. Стрічку створили кілька хмельницьких юнаків власним коштом та силами, виступили водночас у ролі акторів, режисерів, продюсерів, монтажерів. Зйомки відбувалися у різних локаціях міста Хмельницького, зокрема у НВК

Аварійні роботи

Тимчасово призупинено водопостачання за адресою: проспект Миру, 73 у зв’язку з ліквідацією прориву водопровідної мережі. Можливе призупинення водопостачання у зв’язку зі встановленням загальнобудинкового лічильника на вул. Інститутській, 18.