Місячний архів: Березень 2018

Забіг у піжамах та квести

Забігом у піжамах хмельничанам пропонують відзначити День сміху першого квітня. Незвичне дійство вдруге проведе громадська організація «Молодь за краще майбутнє». Стартує забіг о 13:00 поблизу Дитячого світу, фінішує біля кінотеатру імені Т. Шевченка.

25 років відзначив міський центр туризму

Туристичний ювілей. 25 років відзначив Хмельницький міський центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Заклад працює у двох напрямках: туристично-спортивному та туристично-краєзнавчому. Мережа безкоштовних гуртків охоплює 550 вихованців, які демонструють гарні результати на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Медики святкуватимуть новосілля

Ще плюс три квартири. Сьогодні ордери від нового житла з рук міського голови Олександра Симчишина  отримали медичні працівники міста. Троє щасливчиків потребували поліпшення жилтових умов та перебували на черзі. По однокімнатній квартирі отримали у новобудові на вулиці Інститутській.

Перерозподіл бюджету

За попередніми прогнозами управління фінансів, до кінця року міський бюджет за рахунок перевиконання дохідної частини, поповниться майже на 200 мільйонів гривень. Ще близько ста мільйонів на разі залишалися вільними від базового бюджету. Міські обранці перерозподілятимуть казну 11 квітня під час сесійного засідання.

Протидія насильству

Проти сімейних тиранів  та за мир і добробут у родині. На Хмельниччині взялися розробляти стратегію, спрямовану на запобігання жорстокому поводженню та насиллю. З ініціативи міжфракційного об’єднання обласної ради “Рівні можливості», яке очолює депутат ПП “Об’єднання “Самопоміч” Лілія Брухнова відбулася перша зустріч присвячена цьому питанню.

Фестиваль писанок

Напередодні Великодня центр міста прикрасять писанками. На майданчику, що поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка, з’явиться 22 гігантських розмальованих великодніх атрибути. Також розташують два стилізованих писанкових дерева. Наразі ж тривають останні приготування.

Школярка у трійці кращих «мовників»

Юна учениця хмельницької школи потрапила у трійку найкращих знавців української мови. Дарина Туржанська здобула перемогу у шкільному, міському та обласному етапах Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Нещодавно повернулась із Києва. Там дев’ятирічна школярка здобула третє призове місце.

Піаністи змагалися

Юні піаністи змагалися за звання найкращого. У першому міському конкурсі піаністів взяло участь майже чотири десятки молодих учасників. Вікових груп – три. Стільки ж номінацій. Це «Сольне виконання», «Гра в ансамблі» та «Соліст з оркестром». Начальник управління культури сподівається, що за рік-два дебютний конкурс юних