Місячний архів: Березень 2018

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Саме цього дня 1882 року Роберт Кох відкрив збудника цієї небезпечної недуги. Наразі в Україні щорічно реєструють 30 тисяч нових випадку захворюваності  на туберкульоз. Кожен шостий пацієнт з таким діагнозом помирає, хоча сьогодні хвороба  є виліковною.

Сумлінних споживачів «преміювали»

До боржників із батогом, до сумлінних споживачів – із пряником. У «Хмельницкгазі» «преміювали» сумлінних абонентів. Серед тих, хто не має боргу та вчасно передає показники лічильника, розіграли подарунки.

74 роки як вільні

У Хмельницькому відзначили 74 річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Пам’ять тих, хто поліг під час Другої Світової війни, вшанували хвилиною мовчання. До пам’ятників та обелісків на Військовому кладовищі лягли квіти. У заходах взяли участь представники влади, ветерани та громадськість.

Мінус іще один «БМВ»

У Хмельницькому продовжують викрадати німецькі іномарки. Черговою автівкою невідомий заволодів в ніч з 21 на 22 березня. Пригода сталася на проспекті Миру. Вдалося з’ясувати, що «БМВ Х-1» належить 31-річній хмельничанці. Автомобіль стояв у дворі будинку. Був оснащений сигналізацією.

Конкурс перевізників

В черговий раз у місті визначалися із перевізниками. Цього разу на конкурс виносилося 12 автобусних маршрутів і лише 7 з них, за рішенням комісії, відтепер мають постійних перевізників. Досі не визначеними залишаються маршрути №18,19, 20, 47 та 58.

Професійне свято нацгвардійців

26 березня своє професійне свято відзначають військовослужбовці Національної Гвардії України. Підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ та має правоохоронні функції, було створено в березні 2014 року. З нагоди четвертої річниці з дня відновлення Національної Гвардії хмельницьких воїнів-гвардійців відзначили грамотами та подарунками.

Прощання із учасником АТО

У Хмельницькому попрощалися із учасником АТО та волонтером Миколою Мужичуком. Служив він у 10-тій гірсько-штурмовій бригаді. Активно займався волонтерською діяльністю. Серце Миколи перестало битися у Харківському шпиталі. Поховали бійця на Алеї Слави, що у Раковому.

Подільський енергетичний форум

Питанню енергонезалежності присвятили Подільський енергетичний форум «GreenEnergy». Організували захід представники Хмельницького та Вінницького Центрів підтримки бізнесу за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку. Головна мета заходу – згуртувати підприємців у напрямку розвитку альтернативної енергетики.