Daily Archives: Березень 2, 2018

Звіт депутата Людмили Головко

Звіти депутатів міської ради тривають. Днями естафету від колег підхопила Людмила Головко від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Вона опікується 35 округом, що у мікрорайоні Дубове. У 2017 на ньому вдалося вирішити чимало проблем.

Комплекс з дегазації

Комплекс з дегазації полігону твердих побутових відходів більше місяця функціонує у Хмельницькому. Інвестиційний проект реалізовує компанія «Біогаз Енерджі». Завдяки установці звалищний газ переробляється в електроенергію, яку продають в мережу за «зеленим тарифом».

Контейнерів для ПЕТ-пляшки побільшає

В управлінні житлово-комунального господарства визначилися із переможцем конкурсу на вивезення ПЕТ-пляшки. Здавати на переробку відсортовану вторинну сирову, бажання виявило троє підприємців. Та вивозити пластик довірили тому, хто і раніше цим займався у Хмельницькому. Відповідно до умов договору, вже у вересні майже на кожному сміттєвому майданчику

Нові спеціальності для охорони держкордону

Агресія Російської Федерації, тимчасова анексія Криму, міграційна криза та загроза тероризму, причини які спонукали військовослужбовців і правоохоронців до підготовки вузькопрофільних спеціалістів. На базі хмельницького військового вишу щорічно впроваджують додаткові спеціальності.

Сніг розчищають

Весняні заметілі та сніг не злякали комунальників. Для розчистки та посипання доріг, ще восени за бюджетні кошти було придбано кілька нових одиниць спецтехніки та причепів. Відтак на сьогодні маємо чисті міські автошляхи. Невеликі намети снігу залишаються на прибудинкових територіях.