Daily Archives: Березень 5, 2018

Гранти та кредити на енергоефективні заходи

Зменшити кількість шкідливих викидів CО2 на 20%. Таке завдання поставив перед собою Хмельницький на найближчих кілька років. Заходи, що сприятимуть покращенню екології та зменшенню використання енергоресурсів прописали у плані дій сталого енергетичного розвитку.

Свято за графіком

8 березня – на носі, чоловіки – в підземці. За словами продавців, більшість квітів, отриманих напередодні свята, вже на прилавках. Більше ніж зазвичай не замовляли. Чоловіки, в свою чергу, знайшли гарну альтернативу швидко в’янучим тюльпанам та трояндам.

Нові автівки для поліції

Поліція  Хмельниччини з новим транспортом. Ключі від сімнадцяти автівок та одного автобусу правоохоронцям урочисто вручили на майдані Незалежності. Використовуватимуть техніку групи реагування патрульної поліції у різних районах краю. Такого оновлення чекали давно, адже значна частина поліцейського автопарку області застаріла.

Зимові розваги

Гонки на лижах, перегони на санчатах, змагання з кані кросу та рухливі ігри-так розпочався суботній ранок для хмельницьких дітлахів та дорослих. Зимові розваги в Дендропарку організувало управління молоді та спорту.

У футзалі-дівчата

В суботу в нашому місті завершилась 1-ша ліга Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд віком від 13-ти до 14-ти років. Спортсменок з Одеської, Луганської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької та Хмельницької областей приймали в Дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Хмельницьке кіно

Двоє хмельницьких молодиків зняли художнє кіно. Зйомки проходили в обласному центрі. В числі акторів виключно хмельничани. Прем’єра кінострічки «У нас був шкільний бал», відбулась 3-го березня у кінотеатрі імені Тараса Шевченка. Такої кількості глядачів, за останні роки, не було на жодній кіно-прем`єрі. Роботу талановитої хмельницької

Поради психолога: Булінг

Гість: Практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк Булінг — явище, що, на жаль, набирає все більшої популярності у суспільстві. Чому діти та підлітки можуть цькувати когось з однокласників? І що робити дорослим, аби зарадити ситуації? Про це і