Daily Archives: Березень 6, 2018

Червоно-чорні стяги у центрі міста

5 березня 1950-го року у селі Білогорща Львівської області, під час бою з підрозділами Внутрішніх військ, загинув головнокомандувач Української Повстанської Армії Роман Шухевич. Генерал-хорунжому було 43 роки. Його хотіли взяти живим, щоб потім публічно судити і привселюдно стратити.

Нові тролейбуси

Сьогодні на маршрути виїхало 7 нових тролейбусів. Їх загальна вартість перевищує 33 мільйони гривень. Придбали електротранспорт за кошти з міського бюджету. Власними силами комунальне підприємство «Електротранс» один тролейбус капітально відремонтувало. Оновлення обійшлося у майже 3 мільйони гривень.

Після суперечки – стрілянина

У Хмельницькому вночі лунали постріли. Кулі летіли поблизу одного із нічних закладів міста. Порушників громадського спокою затримав наряд реагування Управління поліції охорони. Як повідомляють у прес-службі, під час відпочинку, між декількома особами виник конфлікт. Та словесна суперечка закінчилася стріляниною.

Свято весни

В Обласній бібліотеці для юнацтва запанувала весна. Про це подбав міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід організували для хмельничан з обмеженими фізичними можливостями. Напередодні Міжнародного жіночого дня присвятили винуватицям свята вірші, компліменти та пісні.

Канікули за розкладом

За кілька тижнів навчальний процес у школах знову припинять. Цього разу через весняні канікули. Незважаючи на тривалий карантин, плановий відпочинок відміняти або переносити не будуть, запевнила профільний заступник міського голови Галина Мельник.

Чемпіони з тхеквондо

Хмельницькі тхеквондистки чемпіонки України. Софія Хоптар таке звання завойовувала не одноразово. А от минулого тижня стала ще й головною призеркою Всеукраїнської гімназіади з тхеквондо, яка прирівнюється до олімпійських ігор серед школярів. Наступний крок – Всесвітня гімназіада.

Шевченко у віршах

У Народному домі «Просвіти» вже традиційно до березневих Шевченківських днів влаштували конкурс на краще читання віршів. Цього разу до звичної програми внесли корективи. Якщо раніше учні декламували поезію Кобзаря, зараз представили вірші про нього. Автори творчих рядків – відомі українські поети та знавці рими, які

Як боротися з боржниками?

Як зменшити заборгованість хмельничан за оплату житлово-комунальних послуг,  мізкували депутати, комунальники та заступник міського голови Анатолій Нестерук у ході засідання робочої групи. Нові методи стягування боргів обговорювали вперше. До слова, створили робочу групу, за рішенням депутатської комісії, місяць тому. За цей час, комунальники повинні були