Daily Archives: Березень 7, 2018

Світ жіночого портрету

З нагоди Міжнародного жіночого дня в музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку. Світлини, присвячені прекрасній частині людства, представила одеситка Валентина Опольська. Всі фото-без фото шопу, проте виконані в незвичних техніках. Їх автор придумала сама.

Майбутнє молодіжного центру

Яким має бути молодіжний центр у Хмельницькому? Цьому питанню присвятили публічні консультації, що організувала громадська організація «Центр UA». У міській раді спільних рішень шукали посадовці та громадські активісти.

Квіти до свята

Традиційно, у переддень Міжнародного жіночого свята, у центрі міста розгортають квітковий ярмарок. Зазвичай тут найбільше тюльпанів та мімози. Та цього року чоловікам пропонували обрати подарунок для своїх других половинок і у вигляді цукеркового букету.

Нова амбулаторія

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини відчинила двері на вулиці Зарічанській. Медичну допомогу тут отримують дорослі та маленькі хмельничани. Пацієнтів консультують  педіатри, сімейні лікарі та гінекологи.

Нові звершення

На 32 тхеквондистів 12 золотих медалей. Такі результати продемонстрували вихованці Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Хлопчики та дівчатка повернулись з Літина Вінницької області, де мірялись вправністю зі спортсменами з усієї України.