Daily Archives: Березень 12, 2018

Здійснення мрії

Дитяча мрія стала реальністю. Юний хмельничанин Роман Ніколаєв зіграв на органі в обласній філармонії. Інструментом хлопець марив шість років. Про своє бажання нещодавно написав депутату обласної ради політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Інні Ящук. Обраницю вразило мистецьке прагнення  юнака, вона звернулася з його проханням до керівництва

Прибрати місто до свят

Відповідно до розпорядження міського голови з 19 березня у місті стартує місячник благоустрою. Хмельничан закликають прибрати поблизу своїх будинків та долучатися до загальноміських толок. Їх впродовж місяця запланували провести двічі. Щоправда, зважаючи на погодні умови, прибирання можливо перенесуть.

Мультики своїми руками

Створити мультфільм власноруч. Саме цим займається хмельничанин Вадим Подзігун. Цей процес характеризують, як цікавий, але дуже кропіткий. Приміром, на створення десятихвилинного мультфільму витрачають рік.

Кубок мера з баскетболу

У перший тиждень березня, у Хмельницькому проходив другий загальноміський турнір з баскетболу на кубок мера. У змаганнях цього разу участь взяло 7 збірних команд. Поряд із професійними дорослими спортсменами на рівних умовах грали  школярі та студенти. 11 березня відбулась фінальна гра.

Буде відсутнє водопостачання

Шановні мешканці міста Хмельницького! У зв’язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Вайсера, 65/1, 13.03.2018 р. з 09:00 до 12:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Вайсера (від вул. Володимирської до вул. Проскурівське підпілля), вул. Грушевського (від вул.

День народження Кобзаря

Документальне кіно під відкритим небом, декламування віршів та покладання квітів – саме так хмельничани відзначали 204-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У парку, який названий на честь Кобзаря, 9о березня вранці зібралося понад пів сотні городян.