Daily Archives: Березень 13, 2018

Чемпіонат міста зі стрільби

Понад пів сотні хмельницьких школярів стали учасниками щорічного чемпіонату міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Поряд із юними стрільцями-аматорами за нагороду та відзнаку змагалося ще 60 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«АртПростір» облаштовують у ЗОШ №13

«АртПростір» облаштовують у  загальноосвітній школі №13 імені Михайла Чекмана. Старенький кабінет праці невдовзі перетвориться у багатофункціональний хаб зі сценою та різноманітними місцями для цікавого дозвілля. Саме цей проект переміг минулого року у конкурсі міні-грантів від «Молодіжного клубу розвитку».

Музей професійної освіти

Професійній освіті в нашому місті присвятили музей. Задум взялись втілювати у Професійному ліцеї. Майбутній музеї складатиметься з шести експозиції. Вони розповідатимуть про минуле, теперішнє та майбутнє закладу, досягнення викладачів та студентів.

Влада на зв’язку

Чергову пряму телефонну лінію провів міський голова Олександр Симчишин. Слухавку з рук не випускав, позаяк дзвінки лунали раз за разом. Чимало городян клопотали про зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями. 

Врятували рибалку

Хмельницькі рятувальники визволили рибалку з крижаного полону. Бідолаха провалився під лід на ставку в мікрорайоні Дубове та знаходився за сто метрів від берега. Надзвичайники за допомогою рятувального кругу допомогли потерпілому та витягли його з води. Медики «швидкої» доправили чоловіка до міської лікарні.

«Берег надії» запрошує на оздоровлення

Рекреаційний центр «Берег надії» запрошує на оздоровлення учасників антитерористичної операції разом із сім’ями. Найближчий заїзд планують провести у кінці березня. На відпочивальників чекає мальовнича місцина у Головчинцях Летичівського району та цікаве дозвілля: екскурсії, веломандрівки, оздоровчий масаж, іпотерапія, сучасна тринажерна зала.

Змагання серед прикордонників

На базі хмельницького військового вишу відбувся черговий чемпіонат з рукопашного бою серед прикордонників. Участь у ньому взяли більше сотні охоронців кордону, з усіх регіональних управлінь. На урочистостях з нагоди відкриття чемпіонату, кілька курсантів прикордонної академії отримали звання майстрів спорту міжнародного класу, а їх тренер заслуженого.

Відрядження посадовців

За два роки представники міської влади, працівники управлінь та відділів здійснили понад три сотні поїздок у відрядження. Навчалися новому та переймали досвід хмельницькі посадовці не лише у колег із сусідніх міст, а й в іноземних фахівців. Фінансові витрати на себе завжди брала приймаюча сторона. Для

Буде перекрито залізничний переїзд

15 березня з 9.00 до 21.00 години, у зв’язку із виконанням робіт по заміні автошлагбаумів, буде перекрито рух автотранспорту через залізничний переїзд 1224 км перегону Хмельницький – Гречани (вул. І. Франка). Об’їзд автотранспорту буде проводитись через шляхопроводи по вул. Трудовій, вул. Грушевського, вул. Кам’янецькій.