Daily Archives: Березень 14, 2018

«Шкільна красуня-2018»

«Шкільна красуня-2018» – не конкурс краси, а талант-шоу. Так захід охарактеризували організатори. Днями визнали головну переможницю цьогорічного конкурсу. У конкурсі змагалось 10 дівчат. Вони демонстрували свої вміння, соціальну активність та комунікабельність.

Подарунки та відзнаки добровольцям

14 березня в Україні вшановують та вітають добровольців, які чотири роки тому пішли боронити кордони нашої держави. Свято започаткували в січні 2017р. І вже другий рік поспіль хмельницьких добровольців у міській раді відзначають грамотами та подарунками.

Плюс іще одна амбулаторія

З 1 квітня в Україні розпочинається кампанія підписання договорів між пацієнтами та лікарями. Поки хмельничани визначаються із тими, хто їх лікуватиме, у місті активно відкривають амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Одна нещодавно двері відчинила на Зарічанській, 4. Останні приготування відбуваються на Залізняка, 34/1. Тут усе

Інтелектуальний батл

Учні ЗОШ №7 та НВО №5 ім. Сергія Єфремова взяли участь в інтелектуальній лінгвістичній грі. Згадували українські фразеологізми, редагували речення та здійснили екскурс у біографію Тараса Шевченка. Інтелектуальним батлом у стінах Народного дому розпочали цикл щомісячних заходів, присвячених 150-річчю «Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Змагання з петанку

Змагання з петанку вперше у Хмельницькому провели у СЗОШ№7. Вміння у грі з французьким корінням демонстрували учениці 8-9 класів. Лише кілька місяців тому школярі  у позашкільний час взялися опановувати нове для себе фізичне заняття з подачі Хмельницької обласної федерації петанку. Гра дітям припала до душі.

Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян з особистих питань провела керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Спілкувалася із хмельничанами у приміщенні муніципальної управляючої компанії «Південно-Західна». Здебільшого відвідувачів турбували комунальні питання.

Вдома – цілий арсенал

У хмельничанина правоохоронці виявили пневматичну та вогнепальну зброю. Це, а ще – 300 грам наркотичного канабісу правоохоронці та працівники СБУ під час обшуку виявили вдома у 44-річного хмельничанина. Наразі чоловіка затримано.

Поради психолога: Самооцінка

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк. Тема нашої розмови – самооцінка. Як вона формується та впливає на наше сприйняття світу і реалізацію у житті будемо з’ясовувати під час програми.

Поради психолога: Підлітковий вік

Гість: практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов Кирилюк. Підлітковий вік – період протиріч та самоствердження. Саме тому часто він супроводжується емоційною поведінкою та конфліктами у родині. Як зрозуміти свою дорослу дитину та не втрати з нею контакт? Про це

Пропускний режим

В адміністративній будівлі міської Державної Податкової Інспекції діє пропускний режим. Його запровадили кілька місяців тому. І стосується він переважно працівників податкової, фіскальної служби та пенсійного фонду, підрозділи яких розміщенні у цій багатоповерхівці. Для пересічних городян усі послуги надаються на першому поверсі, сюди потрапити немає проблем.