Daily Archives: Березень 15, 2018

Фестиваль батьківства «Світанок»

Дефіле вагітних, номінація народна відзнака для лікарів, різноманітні майстер-класи та концерт. Усе це перший фестиваль батьківства «Світанок», який організувала однойменна громадська організація. Таким чином активістки ще й відзначили перший рік діяльності.

Молодь обирає здоров’я

Завершився шкільний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». До триденних творчих змагань долучилися учні з понад 20 шкіл міста. Школярі малювали плакати, робили фотознімки та з допомогою танців, пісень і гумористичних сценок, пропагували здоровий спосіб життя.

Військово-патріотичне виховання

Уроки Захисту Вітчизни для старшокласників проходитимуть на базі прикордонної академії. Тут школярі вчитимуться, як правильно користуватися зброєю та освоюватимуть навики кульової стрільби у мультимедійному інтерактивному тирі. Його, до слова, у військовому виші обладнали за кошти з міського бюджету.

Аварійні роботи, Буде відсутнє водопостачання

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на магістральному водопроводі на вул. Тернопільській, 15.03.2018 р. з 10:00 до 12:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Тернопільській, вул. Західній Окружній та на вул. Партизанській. Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння