Daily Archives: Березень 16, 2018

Грамоти комунальникам

82 працівники комунальних підприємств міста, отримали грамоти та подарунки. Відзначив комунальників міський голова. Урочистості проходили з нагоди професійного свята, яке в Україні відзначається у третю неділю березня.

Брейн-ринг «Моя позиція»

У міському будинку культури відбувся перший півфінал брейн-рингу «Моя позиція». Участь у ньому взяли команди тих шкіл, які від початку 2018 року побували на екскурсії у міській раді.

Успішні історії Хмельницького у питанні енергоефективності та енергоменеджменту.

Впродовж 4-ьох років проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», надає допомогу українським містам у впровадженні та реалізації проектів з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Міста-партнери проекту USAID підписали угоду мерів і взяли на себе зобов’язання до 2020-го року на 20% скоротити викиди СО2, а

Негода наближається

За прогнозами синоптиків цими вихідними слід очікувати на повернення зими. Рясні снігопади, вітер та мороз  – усе це у комплексі ускладнить рух автошляхами. Тож рятувальники рекомендують утриматися від дальніх поїздок та готуються до чергування у посиленому режимі.

Асоціація міст України

Про бюджети різних рівнів і справедливість розподілу обов’язків та повноважень між державною владою та органами місцевого самоврядування говорили під час стратегічної сесії регіонального відділення Асоціації міст України. На зустріч до Хмельницького завітав виконавчий директор Асоціації міст України,  мери та голови об’єднаних територіальних громад.

Екскурсія військовою частиною

У військовій частині Національної Гвардії України провели екскурсію для школярів та учнів профтехучилищ. День відкритих дверей тут проводять кілька разів на рік аби популяризувати серед молоді військові професії.

«Комуналка» без комісії

Відтепер розрахуватися за комунальні послуги можна у приміщенні «Хмельницьктеплокомуненерго», що на Пересипкіна, 5. У сервісному центрі встановили платіжний термінал. Тож на місці можна здійснити проплату.

Міський бюджет «пішов у люди»

Куди спрямують бюджетні гривні може дізнатися кожен. У Хмельницькому триває практика публічного обговорення внесення змін до бюджету. Понад 270 мільйонів гривень на квітневій сесії міської ради мають розподілити між кількома галузями. У пріоритеті – житлово-комунальне господарство.

Конференція Проекту USAID

На підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» міський голова Олександр Симчишин презентував успішний досвід міста Хмельницького у сфері енергоефективності. Чимало проектів було впроваджено саме завдяки цьому проекту. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив здобутки чотирирічної плідної співпраці США та України у питаннях енергоефективності.

Насилля у сім’ї

Болючій темі насилля у сім’ї присвятили дискусію “Сучасне рабство» у центральній міській бібліотеці. Відбувся захід у рамках програми «ПОЛІС» До розмови запросили поліцейських, психологів, представників громадських організацій, правових центрів та соціальних служб.