Daily Archives: Березень 20, 2018

Будьте здорові: Реформи

Відповідно до реформ, медична допомога з 2018-го року не буде прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен може сам обрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря, якому найбільше довіряють, у будь-якому медичному закладі. Гроші на медичне обслуговування виділятимуть з державного бюджету. Підписання договорів про подальшу співпрацю

Центр енергоефективності

Майже півроку у Хмельницькому діє центр енергоефективності. У ньому всі бажаючі мають можливість отримати консультацію з питань запровадження заходів у будинку чи квартирі, що допомагають заощаджувати ресурси та кошти, ознайомитися із зразками енергоефективного обладнання. Крім того періодично у центрі проводять заходи з питань енергоменеджменту.

Заощаджуэмо разом

Міська рада моніторить ПТУ та ліцеї, що до їх енергоефективності. Рік тому заклади приєднались до загальноміського енергоплану.

Викрадачів «БВМ» шукають

У Хмельницькому за останні два тижні невідомі викрали дві автівки. Пригоди сталися 5 та 18 березня. Автомобілі стояли у дворах багатоповекрхівок. Попрацювали крадії на вулиці Степана Бандери. Примітно, що обидва транспортних засобів марки «БМВ».

Грант та творчість

Хмельничанка Марина Бортник-Гулевата отримала 50 тис. грн. від Президента України. Таким був головний приз конкурсу від Міністерства культури на отримання президентських грантів на розвиток власних творчих проектів. Дівчина представила свою роботу в галузі театрального мистецтва.

Алієв тренує хмельничан

Колишній гравець збірної України та київського «Динамо» Олександр Алієв взяв під крило ФК «Хмельницький». Відомий спортсмен вже провів тренування із аматорським клубом. Із головним тренером у неформальній обстановці поспілкувався й міський очільник.

Гаряча вода з міні-котельні

Будинкам – теплові пункти. Іще один відреконструйований запрацював в самісінькому центрі міста, на Проскурівського підпілля, 25. Обслуговує кілька багатоповерхівок та два дошкільних заклади. Завдяки сусідству ЦТП із будинками, гаряча вода без особливих температурних втрат потрапляє до помешкань городян.