Daily Archives: Березень 21, 2018

До Великодня готові

Першачки ЗОШ №20 разом із своїми батьками вчились виготовляти подільську писанку. В цьому їх допомогла майстер народного мистецтва Світлана Делікатна. Серед особливостей головного великоднього символу саме нашого краю-стримана кольорова гама, рослинний орнамент або геометричний візерунок.

Дорожники чергують

Попри відсутність снігу комунальники продовжують чергувати. Усе через морозні ночі. Плюсова температура вдень і мінусова надвечір роблять свою справу. Напоготові посипальна техніка. Загалом, зізнаються працівники комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг, зима видалась не надто складною.

Об’єднуватись чи ні?

Депутати міської ради обговорювали перспективи та необхідність приєднання до обласного центру прилеглих сіл. Створення об’єднаної територіальної самодостатньої громади з центром у Хмельницькому було одним із питань чергового інформаційного депутатського дня.

Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії в обласній бібліотеці для юнацтва відзначили зустріччю з письменниками. Своєю творчістю із учнями ліцею №17 ділилися відомі подільські літератори Віталій Міхалевський, Михайло Цимбалюк та Петро Маліш.

Прибузькій – транспорт, контейнерам – відеонагляд

Про медичну реформу, зміни у транспортній мережі, сміттєву проблему та старт загальноміської толоки говорили у мерії із головами квартальних комітетів. Таких активних хмельничан 27, кожен опікується певною частиною обласного центру. Саме вони контактують із мешканцями та знають чи не усі проблеми свого мікрорайону.

Школа для батьків

Хмельничан вчили бути батьками. Соціальна ініціатива української греко-католицької церкви «Хтось не зробить» вдруге організувала «Школу для батьків». Навчання тривало півтора місяці. Цього разу курс присвятили стосункам між дітьми у родині.